Traktoristé - obsluha zemědělských strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VVISS Ostrava, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - traktoristé - obsluha zemědělských strojů.

Místo výkonu práce: Horní Bousov č.p. 9 294 04 Dolní Bousov Prvotní kontakt: telefonicky: kontaktnebo emailem: kontakt Požadujeme: - Odpovědný přístup k práci - Řidičský průkaz T, B - Způsobilost pro práci s chemickými látkami - postřiky - Časovou flexibilitu Náplň práce: - Obsluha mechanizace v sadech při ošetřování sadů: postřiky, sekání trávy, … - Obsluha mechanizace pro sklizeň ovoce, mechanizace pro budování infrastruktury sadu - Odpovědné práce v sadech: řízení malých pracovních skupin, např. při střihu, sklizni, atp.

Společnost

VVISS Ostrava, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní Bousov 9, 294 04 Dolní Bousov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Traktorista v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VVISS Ostrava, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VVISS Ostrava, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému