KOORDINÁTOR/-KA NOČNÍ SMĚNY NA ODDĚLENÍ DISTRIBUCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - koordinátor/-ka noční směny na oddělení distribuce.

KOORDINÁTOR/-KA NOČNÍ SMĚNY NA ODDĚLENÍ DISTRIBUCE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou, jedná se o práci v noci a částečně v chladu - Náplň práce: vedení noční směny na distribuci; zajištění komunikace a procesů ve spolupráci s dalšími odděleními na storu; administrativní úkony (kontrola správnosti objednávek, kontrola procesů, apod.); příprava a kompletace objednávek - Požadujeme: min. SŠ (výhodou zaměření obchodní, potravinářské); praxe v oboru a na obdobné pozici výhodou; zkušenosti s vedením kolektivu výhodou; dobrá znalost práce na PC (Excel, Word); dobré komunikační a organizační schopnosti; časová flexibilita, aktivní přístup, zodpovědnost, fyzická a psychická odolnost; trestní bezúhonnost - Nabízíme: stabilní zázemí mezinárodní firmy s možností profesního růstu; zaměstnanecká nákupní karta; sleva na pohonné hmoty; zaměstnanecké benefity formou kafeterie a další výhody - V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis na email: kontakt nebo kontaktujte personální oddělení: Klára Půlpánová - tel: kontakt

Lokalita pracoviště

Rovná 181, 503 32 Hradec Králové 22 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému