VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY NA ODD. DISTRIBUCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí noční směny na odd. distribuce.

VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY NA ODD. DISTRIBUCE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou, jedná se o práci výhradně v noci, o svátcích i víkendech - Náplň práce: aktivně spolupracuje nebo se přímo podílí při přípravě dodávek zboží a následné distribuci zboží k zákazníkům; řídí, vede a motivuje tým kolegů (10 - 15 lidí); spolupracuje s prodejními odděleními v rámci přípravy zboží pro rozvoz; kontroluje správnost vychystaného zboží (dle standardů HACCP, kvalita, množství, atd.); sleduje a řeší nedodávky zboží; kontroluje přesnost dodaného a fakturovaného zboží - Požadujeme: min. SŠ/SOU; praxe na obdobné pozici v obchodu výhodou; schopnost vést a řídit tým (zkušenosti s vedením kolektivu výhodou); komunikativní osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi; týmový/-á hráč/-ka; uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet); bezúhonnost; časovou flexibilitu - Nabízíme: stabilní zázemí prosperující mezinárodní firmy; možnost dalšího profesního růstu, seberealizace a osobního rozvoje; důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání; zaměstnaneckou nákupní kartu; zaměstnanecké benefity formou kafeterie a další výhody - V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis na email: kontakt nebo kontaktujte personální oddělení: Klára Půlpánová - tel: kontakt.

Lokalita pracoviště

Rovná 181, 503 32 Hradec Králové 22 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému