PRACOVNÍK PROVOZU V LYŽAŘSKÉM STŘEDISKU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spartak Rokytnice, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu sportovních zařízení - pracovník provozu v lyžařském středisku.

-práce spojené s provozem zimního lyžařského střediska (obsluha vleků, údržba sjezdových tratí, práce spojené se zasněžováním sjezdových tratí, skipatrola…) -hlavním požadavkem je lyžařská zdatnost -schopnost výkonu práce v chladném prostředí -samostatnost, odpovědnost, práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení možnost zajištění ubytování, stravenky, zvýhodněné permanentky, firemní oblečení kontakt: telefonicky od 8.00 do 16.00 hod., e-mailem

Společnost

Spartak Rokytnice, a. s.

Lokalita pracoviště

Rokytnice nad Jizerou 702, 512 45 Rokytnice nad Jizerou 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu sportovních zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spartak Rokytnice, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spartak Rokytnice, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému