Administrativní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Milan Vobořil hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník.

Místo výkonu: Bečovská 939,104 00 Praha -Uhříněves Kontakt: Vobořil Milan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Přijmeme asistentku do autoservisu s odtahovou službou. Náplň práce: - vystavování faktur - kontrola podkladů - komunikace s pojišťovnami Požadujeme: - znalost práce na PC, základní znalost MS Excel, MS Word - samostatnost a pečlivost - praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - 4 týdny dovolené - zaučení

Společnost

Milan Vobořil

Lokalita pracoviště

Bečovská 939, 104 00 Praha 114 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Milan Vobořil výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Milan Vobořil o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému