Asistent/ka - administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Invest SJ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka - administrativní pracovník/ce.

Životopis zasílejte na e-mail: kontakt Popis pozice: administrativní práce asistentská podpora vedení společnosti a projektových manažerů sjednávání a evidence schůzek pořizování zápisů z porad telefonický a emailový kontakt s klienty, externími dodavateli, úřady a partnery společnosti Výše mzdy 14000Kč+3000Kč osobní ohodnocení Požadujeme: min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou praxi na obdobné pracovní pozici nebo v developerské společnosti výhodou anglický jazyk výhodou uživatelskou znalost Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) výborné komunikační a organizační schopnosti zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se flexibilitu, loajalitu Není vhodné pro absolventy Znalost práce s DS, DIS, bankovními účty vítána Znalost práce s účetním systémem Pohoda vítána

Společnost

Invest SJ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 397, 624 00 Brno 24, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Invest SJ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Invest SJ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému