Asistent/ka obchodního ředitele

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FINE REALITY, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka obchodního ředitele.

Požadujeme: samostatnost ale i týmovost, čistotu myšlenky a konání, empatii, tvořivost, schopnost konat podle priorit, reprezentativní vystupování, loajalitu, organizační zdatnost, znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint), ŘP "B". Nabízíme: zázemí silné společnosti, vysoký stupeň odbornosti a neustálý růst, seberealizaci, dynamické pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení a další benefity, profesionalitu, práci na HPP v kanceláři. Budeme se těšit na Vaše životopisy. Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze pozvaní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Společnost

FINE REALITY, a.s.

Lokalita pracoviště

Hněvotínská 241, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FINE REALITY, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FINE REALITY, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému