FPGA Design Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TTTech Computertechnik AG, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - fpga design engineer.

Na této technicky zaměřené pozici budete součástí týmu vyvíjejícího IP a čipy pro systémy s leteckým, vesmírným, automobilovým a průmyslovým využitím. Náplň práce: Vaším hlavním úkolem bude IP design a verifikace Budete odpovědný za design digitálních obvodů v oblasti komunikačních systému na bázi Ethernetu v kontextu leteckých a automobilových a průmyslových standardů Budete pracovat v mezinárodním týmu Budete komunikovat s mezinárodními zákazníky a partnery Budete součástí rostoucí společnosti s otevřenou firemní kulturou založenou na důvěře, komunikaci a dobrém pracovním přístupu Váš profil: Obdrželi jste univerzitní diplom v technické oblasti Máte dobrou znalost VHDL a nejlépe i dalších programovacích jazyků (jako C, Python) Máte zkušenosti s FPGA nebo ASIC designem Znalost bezpečnostních standardů (např. DO-254, ISO) je výhodou Ideálně znáte Vivado, Quartus, Ethernet sítě, PCI Express, Amba protokoly Mluvíte plynně anglicky (slovem i písmem) Máte strukturovaný přístup k práci Jste týmový hráč a máte dobré komunikační schopnosti Schopnost řešit problémy je vaše silná stránka Jako rostoucí společnost nabízíme zajímavou práci v dynamickém technickém odvětví. Náš Chip IP tým sídlí v centru Brna, poblíž VUT. Kromě technicky zkušených kolegů se tu setkáte i s otevřenou firemní kulturou založenou na osobním přístupu. Jedná se o malý ale zkušený tým, kde vládne přátelská atmosféra. Pokud Vás nabízená pozice zaujala, vyplňte naši online přihlášku na této adrese: https://kontakt/jobs-career/jobs/ souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

TTTech Computertechnik AG, organizační složka

Lokalita pracoviště

Šumavská 525, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 95 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TTTech Computertechnik AG, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TTTech Computertechnik AG, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému