Nemecké lekárne - viacero voľných pozícii lekárni nachádzajúcich sa v mestách alebo menších nákupných centrách v rámci celého Nemecka

Farmaceut Nemecko

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 3 200 - 4 000 Eur / Měsíc

Práca farmaceuta v nemeckej lekárni. Pracovná zmluva priamo s nemeckou lekárňou. Zamestnávateľ Vám zabezpečí ubytovanie, na pracovnom pohovore sa zúčastňuje náš zahraničný partner.

Ponúkame Vám voľné pozície pre farmaceutov do Nemecka. Otvorených máme vyše 20 pozícii. Podľa možností je možné nájsť si miesto aj bližšie k hranici. Pre všetky pozície platia ustanovenia kolektívnej zmluvy a rámcové podmienky, ktoré musí dodržať každá z lekárni. Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister. Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad. na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na certifikát prihlásený, Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní, Pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov. Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky.

Společnost

MANA SK s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Popradská 60, 82106 Bratislava (Hlavní město Praha), Slovensko

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Farmacie
Profese: Farmaceut v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Lekárnik Nemecko

Mzdové podmínky

Základní mzda: 3 200 - 4 000 Eur / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Jazykový certifikát B2 - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské) - Farmacie a chemický průmysl

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANA SK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MANA SK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému