Edelwella je obchodní a výrobní podnik se zaměřením na distribuci široké škály potravin a nápojů pro domácí a komerční využití.

Copywriter

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 39 000 - 39 000 Kč / Měsíc

30 000 Kč měsíčně čistého flexibilní pracovní doba 5 týdnu dovolené stravenky osobní přístup účast na školicích programech

Náplň práce: Vytváření obsahu webového prostředí, psaní článků, textů a blogu, tvorba online i offline marketingových materiálů, příprava obsahu a odesílání, pravidelných newsletterů, sledování aktuálních trendů a zajímavostí, práce s informačními systémy (znalost systémů není nutná), podíl na správě obsahu webových stránek.
Požadavky:   SŠ/VŠ vzdělání, cit pro stylistiku, schopnost práce v týmu.
Uvítáme: Znalost cizích jazyků, zkušenosti s copywritingem.
Nabízíme:     30 000 Kč měsíčně čistého, flexibilní pracovní doba, 5 týdnu dovolené, stravenky, osobní přístup, účast na školicích programech, získání znalostí z, oblasti tvorby webových stránek, aktivní využití cizích jazyků, přátelský, malý a mladý kolektiv, příspěvky na dopravu a bydlení, firemní grilování, wellness.

Společnost

EDELWELLA s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Na Plzeňce 1235/2, 15000 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Media, reklama a PR
Profese: Copywriter, reklamní textař v oboru Marketing a reklama

Mzdové podmínky

Základní mzda: 39 000 - 39 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDELWELLA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDELWELLA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému