Elektro mechanik/mechanička, obchodník/obchodnice - technik/technička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ekorex - Consult, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - elektro mechanik/mechanička, obchodník/obchodnice - technik/technička.

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč. Místo je vhodné i pro absolventy. Práce na směny: 1 - 3 Pracovní náplň: práce na montáži a kompletaci výrobků, jejich servis a montáž i u externích zákazníků, práce ve výškách. Po získání praxe bude provádět obchodně - technickou činnost při přípravě, realizaci obchodních a montážních zakázek. Pracovník bude poskytovat technické poradenství a prezentovat výrobky. Součástí práce bude cestování a práce v rámci ČR, podmínkou je řidičský průkaz sk. B. Doplňující text: elektromontáže výrobků, servis, obchodní činnost, technické poradenství v oblasti MaR. Pracovník bude projednávat obchodní zakázky, bude komunikovat se zákazníky. Musí ovládat AJ, další jazyk je výhodou. Pracovník bude mít dobré pracovní podmínky, bude mít nárok na služební telefon, běžné příspěvky na jídlo apod.. Ve mzdovém výměru bude mít nárok na automatickou roční valorizaci mzdy a příspěvky na ujeté kilometry. Po zapracování a prokázání schopnosti zvládat toto pracovní místo, bude mít možnost získat další výhody. Požadujeme: Podmínkou je vzdělání v oborech elektro, aktivní využívání §50 vyhl. Požadovaná praxe: Předpokládáme několikaletou praxi v oboru MaR, základní znalost zařízení a komponentů používaných v oblasti MaR nebo v příbuzných oborech. Nabízíme:dobré pracovní podmínky a prostředí, po zapracování možnost dalších zaměstnaneckých výhod

Společnost

Ekorex - Consult, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Lužci 657, 533 41 Lázně Bohdaneč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ekorex - Consult, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ekorex - Consult, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému