Kontrola kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Comac jobs s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrola kvality.

Místo výkonu práce: Areál TPCA - průmyslová zóna Ovčáry. Zkušenosti z výroby v automobilovém průmyslu - výhodou Pracovní doba: PO - ČT: 6:30 - 17:10 (1.týden) 18:30 - 5:10 (2.týden) Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatky za noční, přesčas a hlučné prostředí. Kontakt: telefonicky (PO - PÁ: 9:00 - 16:00) emailem osobně PO - PÁ: 9:00 - 15:00 hod (adresa: Pražská 16, Kolín II.

Společnost

Comac jobs s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 16, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Comac jobs s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Comac jobs s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému