referent logistického centra skladu odpadů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci v logistice - referent logistického centra skladu odpadů.

Místo práce: Ke Kablu č.p. 289/7, Praha 1 Volejte na tel.: kontaktv čase 7-15:30 hod., e-mail: kontakt požadujeme: práce na PC, organizační schopnosti, ŘP sk. B, ŘP na VZV - výhodou nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní společnosti, firemní benefity, práci pro životní prostředí v perspektivní oblasti náplň práce: operativní řízení svěřeného úseku, vedení provozní evidence odpadů, aktivní spolupráce s operátorem a správcem provozu, příprava podkladů pro fakturaci a evidence. firemní benefity, příspěvek na PP, stravenky

Společnost

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Lokalita pracoviště

Ke Kablu 289, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Využití zdrojů a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému