Montážní dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montážní dělník/ce.

Pozice: montážní dělník/ce Jedná se o třísměnný provoz - noční, odpolední, ranní 7,5 hod. nebo čtyřsměnný hodinový nepřetržitý 11,5 hod. Provádí výrobu dle pokynů nadřízeného v souladu s kvalitativními a kvantitativními požadavky KKS - CR. Zodpovědnost za kvalitní výrobu v souladu s předepsaným postupem. Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, slevové programy, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, práce v moderním a čistém prostředí, motivační finanční ohodnocení Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 21 000,- Kč Proběhne výběrové řízení na ÚP Příbram. Kontakt:Moutelíková Radka, kontaktPo - Pá od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: kontakt V případě osobní návštěvy vyplnit přihlášku na vrátnici Místo výkonu práce:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov č.p. 8

Lokalita pracoviště

Čenkov 8, 262 23 Jince (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

10.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému