Pracovník podpory prodeje (back office)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BORCAD cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - pracovník podpory prodeje (back office).

A16 19/10/2016 Náplň práce: * podpora obchodníků a zastoupení operujících v zahraničí * plná odpovědnost za administrativní a organizační činnosti spojené s nabídkami, prodejními smlouvami a realizací obchodních zakázek * zajišťování komunikace mezi zákazníky a firmou * organizace schůzek a jednání se zákazníky Požadujeme: * praxe na obdobné pozici (prodej do zahraničí), vysoká spolehlivost a pečlivost * SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického nebo obchodního směru) * vynikající znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou (NJ, RJ, FJ, ŠJ) * znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) * ŘP skupina B * organizační schopnosti, samostatnou i týmovou práci, zkušenosti s projekty výhodou * vysoké pracovní nasazení Nabízíme: * perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti * stabilní zázemí * motivační systém odměňování * možnost firemního vzdělávání * velmi dobrý mladý pracovní kolektiv * firemní benefity, příspěvky na stravování * pružnou pracovní dobu

Společnost

BORCAD cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fryčovice 673, 739 45 Fryčovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BORCAD cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BORCAD cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému