Obchodní zástupce pro mezinárodní kamionovou dopravu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce pro mezinárodní kamionovou dopravu.

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc. Nástup možný ihned. Náplň práce: - komunikace se zákazníky - péče o zákazníky - vyhledávání nových obchodních příležitostí - zpracování cenových kalkulací - zasílání cenových nabídek na jednotlivé přepravy zákazníkům - vyjednávání s dodavateli (dopravci, spedice) a partnery - přijetí, kontrola a potvrzení objednávky - komunikace s příjemcem/odesílatelem zboží (ověřování termínů nakládky/vykládky) - plánování zásilky (výběr dopravce, kombinace sběrného zboží v kamionech, vyhledávání vhodných dokládek na trhu) - zajištění dopravy (objednávka dopravci/partnerovi - monitoring přepravy, rezervace trajektů, kontrola úplnosti potřebných dokumentů) - plánování a nastavení pravidelných odjezdů linek do EU Nabízíme: práci ve stabilní, prosperující firmě; pracovní smlouvu na dobu neurčitou; pravidelnou výplatu, atraktivní benefity; osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity. Požadavky: - středoškolské vzdělání ekonomického směru - praxe v oblasti obchodu podmínkou - praxe v oblasti dopravy výhodou - angličtina/němčina na komunikativní úrovni podmínkou První kontakt je možný POUZE mailem.

Lokalita pracoviště

Rolsberská 638, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému