Obsluha kolového nakladače/strojvedoucí - Brno-Modřice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TSR Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pojízdných zařízení - obsluha kolového nakladače/strojvedoucí - brno-modřice.

První kontakt emailem. Náplň práce: o třídění, manipulace a mechanické zpracování kovových odpadů o obsluha strojních zařízení (kolový nakladač) o práce ve 2 - směnném provozu Požadujeme: o vyučen o strojní průkaz na kolový nakladač výhodou o řidičský průkaz sk. B o jeřábnický a vazačský průkaz výhodou o spolehlivost a časovou flexibilitu o trestní bezúhonnost o paličský a svářečský průkaz výhodou o výborný zdravotní stav (bez vady očí) Nabízíme: o zvýšení kvalifikace na kolový nakladač o možnost zvýšení kvalifikace řidičský průkaz sk. C o příjemnou pracovní atmosféru o stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti o nástup možný ihned V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis na kontakt Místo výkonu práce: U Vlečky 622, Modřice

Lokalita pracoviště

U Vlečky 622, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TSR Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TSR Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému