Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inter Cars Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladník.

Náplň práce: o Manipulace se zbožím o Příjem, kontrola a naskladnění zboží do regálu o Konzultace s produktovým oddělením a prodejnou o Vychystání zboží pro zákazníky a pobočky prostřednictvím čtecího zařízení o Odpovědnost za kontrolu skladu (průběžná inventura), fyzická inventura skladových zásob o Odpovědnost za dodržování pracovních postupu a provozního řádu skladu o Komunikace především s pracovníky pobočky a pracovníky ostatních poboček a oddělení centrály o Odpovědnost za včasné dodáni zboží na prodejnu o Odpovědnost za pořádek v prostorách skladu o Plnění stanovených cílů o Obsluha skladové manipulační techniky Požadujeme: o Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok o Zkušenosti s čtecím zařízení (výhodou) o Uživatelská znalost - Navision - MS Dynamics (výhodou), Excel, Word o Manuální a fyzickou zručnost o Týmovou spolupráci, proaktivní přístup, komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, slušné vystupování Nabízíme: o Práci na hlavní pracovní poměr o Stabilní práci v prosperující firmě o Přátelský kolektiv o Možnost kariérního růstů o 5 týdnů dovolené o Dvousměnný provoz o Datum nástupu: ihned Místo výkonu práce: Podolí 475, 664 03 Podolí u Brna

Lokalita pracoviště

Podolí 475, 664 03 Podolí u Brna, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inter Cars Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inter Cars Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému