administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pro Bank Security a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti - administrativní pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Varšavská 80, 70900 Ostrava - Hulváky Kontakt na email: kontakt, nebo telefonicky v uvedenou dobu. Náplň práce: Obsluha docházkového systému BIS4 vč. vyhotovování vstupních a vjezdových karet, evidence v PC, zpracování statistik. Požadujeme praxi v administrativě, práce s PC(EXCEL, WORD, Lotus Notes), trestní bezúhonnost. Náborový příspěvek až 10 tis. Kč, Věrnostní odměny, dlouhodobá perspektiva

Lokalita pracoviště

Varšavská 1101, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • internet
  • windows
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pro Bank Security a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pro Bank Security a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému