Asistent/ka logistiky s angličtinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kompan Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka logistiky s angličtinou.

Požadavky: " Flexibilní osobnost, orientace na zakázníka " Plynulá angličtina slovem a písmem na vysoké úrovni " Vynikající komunikační schopnosti " Zkušenosti v logistice/zákaznickém servisu " Extrovertní , motivovaná osobnost " Dobrá znalost MS-Office and MRP systémů ICAL CUSTOMER SUPPORT Úlohy: " Administrativní podpora logistického oddělení " Fakturace " Kontrola faktur " Práce se systémy / MS-office / MRP system: MFGpro - Navision " Reportování Leaderovi logistiky Nabízíme: Jedinečnou možnost pracovat pro mezinárodní, stabilní společnost. " Atraktivní mzdu a benefity " Mladý, inspirující a příjemný kolektiv " Školení, jazykové kurzy, příspěvek na stravu " 5 týdnů dovolené Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, školení

Lokalita pracoviště

Vlastimila Pecha 1267, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kompan Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému