Přípravář/ kalkulant (pozemní stavitelství)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STRABAG a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - přípravář/ kalkulant (pozemní stavitelství).

Místo výkonu práce: Hradec Králové Kontakt: Kubizňák Jan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt POŽADAVKY: Min. SŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství Praxe min. 3 roky Pokročilá znalost Microsoft Office Řidičský průkaz sk. B Náplň práce: Samostatně, zodpovědně, ekonomicky zpracovat nabídku zakázky a následně zpracovat její vyhodnocení pro uzavření výběrového řízení v koordinaci s vedením stavby (vedoucím projektu, stavbyvedoucím), Vést seznam nabídek a jejich archivaci Vést databázi subdodavatelů a provádět jejich vyhodnocení (pro výběrové řízení a pro realizace na základě hodnocení vedoucího oblasti)

Společnost

STRABAG a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRABAG a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRABAG a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému