Personalista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROBE lighting s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - personalista/tka.

Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici: PERSONALISTA/STKA POŽADUJEME: VŠ humanitního nebo ekonomického směru. Praxe na stejné pozici ve výrobní firmě min. 2 roky. Znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů. Výborná znalost práce na PC. Komunikativní znalost anglického jazyka na min. úrovni B2. Zkušenost se zpracováním interních předpisů výhodou. Organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování NÁPLŇ PRÁCE: Nábor zaměstnanců a realizace výběrových řízení. Vedení personální agendy. Zajišťování vzdělávání a školení zaměstnanců. Spolupráce na tvorbě firemní motivace zaměstnanců. Tvorba metodických podkladů a vnitropodnikových směrnic NABÍZÍME: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Motivující finanční ohodnocení. Firemní benefity. Nástup možný ihned PRVNÍ KONTAKT: Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu kontakt

Lokalita pracoviště

Palackého 416, 757 01 Valašské Meziříčí 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Personalista v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROBE lighting s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROBE lighting s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému