SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní finanční a investiční - senior finanční účetní.

Do přátelského prostředí menší automobilové výrobní společnosti v Plzni, otevíráme karierení příležitost na pozici: SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ Váš profil: -SŠ/VŠ vzdělání -praxe na pozici finanční účetní výrobní společnosti -AJ alespoň na středně pokročilé aktivní úrovni -výborná znalost účtování majetku a účetních závěrek -všeobecný přehled v účetních operacích výrobního závodu Náplň práce: -komplexní účtování dlouhodobého majetku výrobní společnosti (zařazení, vyřazení, účetní a daňové odpisy - odložená daň) -zpracování měsíčních závěrek, spolupráce s auditory -zpracování finančních reportů -komunikace se zahraničním vedením společnosti v AJ -roční závěrka, audit, daně Nabízíme: -příležitost profesní realizace na zodpovědné samostatné pozici ve finančním účetnictví -motivační mzdové ohodnocení odpovídající rozsahu pozice -týden dovolené navíc -pracoviště v Plzni -služební telefon -dotované stravování -očkování proti chřipce -roční bonus -firemní akce -penzijní připojištění V případě zájmu o bližší jednání k pracovní pozici, reagujte prosím na e-mail: kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému