Nekvalifikovaní pracovníci - zámečníci, jeřábníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Apollo Metal, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - nekvalifikovaní pracovníci - zámečníci, jeřábníci.

Pozice:nekvalifikovaní pracovníci - zámečníci, jeřábníci Přijmeme nekvalifikované pracovníky ( bez vyučení ) - zaškolíme. Zámečníci, opraváři, jeřábníci, vazači. Vyučení v příbuzném oboru výhodou. Zaměstnanecké výhody: dovolená 25 dnů, příspěvek na stravu, možnost profesního růstu. Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 18 000,- Kč. Kontakt:Procházka Pavel, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Apollo Metal, spol. s r.o. provozovna Čenkov (areál Čenkovských strojíren ).

Lokalita pracoviště

Čenkov, 262 23 Jince, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Apollo Metal, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Apollo Metal, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému