PEČUJÍCÍ OSOBA V MIKROJESLÍCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OBEC VŠESTARY hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - pečující osoba v mikrojeslích.

PEČUJÍCÍ OSOBA V MIKROJESLÍCH - PP na dobu určitou, předpokládaný nástup leden 2017, částečný úvazek 30 hod. týdně - Do nově vznikajících mikrojeslí Všesličky ve Všestarech hledáme spolehlivou, aktivní a samostatnou pečující osobu, která bude pečovat o přítomné děti. Mikrojesle jsou koncipovány jako veřejná služba péče o děti, která nabízí pravidelnou profesionální péči o děti od šesti měsíců do čtyř let v kolektivu maximálně čtyř dětí. Pečující osoba bude zajišťovat jejich rozvoj, osobní hygienu, uspokojování potřeb a příjemné prostředí doplňující rodinnou péči. - Požadujeme: zletilost, morální a trestní bezúhonnost, psychickou a fyzickou odolnost, empatii a schopnost komunikace, aktivní přístup o chod mikrojeslí a alternativní vzdělávání, respektující a partnerský přístup - Vzdělání: všeobecná sestra, zdravotnický asistent, ošetřovatel, porodní asistentka, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, sociální pracovník nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, učitel mateřské školy, učitel prvního stupně základní školy, speciální pedagog nebo vychovatel, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře VZDĚLÁNÍ LZE NAHRADIT PROFESNÍ KVALIFIKACÍ CHŮVA PRO DĚTI DO ZAHÁJENÍ POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY (HRAZENOU ZAMĚSTNAVATELEM) - Nabízíme: Práci na částečný úvazek s pravidelnou pracovní dobou nebo DPP, Přátelské pracovní prostředí v nově vybavených mikrojeslích, Možnost podílet se na vzniku mikrojeslí, Pravidelná školení, Možnost umístit vlastní dítě do mikrojeslí - POZICE JE VHODNÁ PRO RODIČE NA MATEŘSKÉ A RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ. - Životopis s průvodním dopisem zasílejte do 1. 11. 2016 na e-mail: kontakt.

Společnost

OBEC VŠESTARY

Lokalita pracoviště

Všestary 35, 503 12 Všestary, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OBEC VŠESTARY výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OBEC VŠESTARY o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému