Pracovník programu primární prevence - pracoviště Třebíč

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STŘED, z. ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - pracovník programu primární prevence - pracoviště třebíč.

Rámcová náplň práce: - skupinová práce s třídními kolektivy MŠ, ZŠ a SŠ - příprava a realizace preventivních programů selektivní a všeobecné prevence, adaptační kurzy pro třídní kolektivy, komunikace s pedagogy, vedení metodických setkání pro pedagogy a seminářů pro rodiče - spolupráce s ostatními organizacemi podobného zaměření - tvorba metodiky poskytované služby a interních dokumentů v zařízení Požadujeme: - VŠ nebo VOŠ vzdělání v jednom z těchto oborů: sociální pedagogika, speciální pedagogika, psychologie, sociální práce - dobré organizační a komunikační schopnosti - samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost - ochotu dále se vzdělávat - uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - praxi ve skupinové práci Nabízíme: - zajímavou práci a prostor pro vlastní kreativitu - další vzdělávání v rámci oboru - práci pod supervizí - odpovídající platové ohodnocení - 1,0 pracovní úvazek - předpokládaný nástup od 1. prosince 2016 Nezbytné náležitosti přihlášky: - strukturovaný životopis - motivační dopis (formát A4) - čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů) Své žádosti zasílejte do 31. 10. 2016 na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: kontakt Bližší informace: Mgr. Veronika Dvořáková Tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

STŘED, z. ú.

Lokalita pracoviště

Mládežnická 229, 674 01 Třebíč 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STŘED, z. ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STŘED, z. ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému