Pokladní - majetková účetní, pokladní, mzdová účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Okresní soud Jeseník hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - pokladní - majetková účetní, pokladní, mzdová účetní.

ČR - Okresní soud v Jeseníku vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ !!! Kvalifikační předpoklady a požadavky: - úplné střední vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání ekonomického směru; - znalost účetnictví; - základní orientace v zákoně č. 218/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech ve znění novel; - trestní bezúhonnost. Pracovní náplň: - odpovídá za vedení majetkové evidence včetně vytváření interní metodiky, za účtování o majetku, odepisování majetku, vedení podrozvahové evidence, inventarizaci; - vykonává práce pokladní; - vede agendu cestovních náhrad; - vede agendu autoprovozu, evidenci motorových vozidel a hospodaření s pohonnými látkami; - vede soudní knihovnu; - zastupuje mzdovou účetní a hlavní účetní včetně přístupu do státní pokladny. Pracovní poměr, platové zařazení: - pracovní poměr na plný úvazek s tříměsíční zkušební lhůtou na dobu určitou na jeden rok s možností změny na dobu neurčitou; - perspektiva odborného růstu a postupu na pozici mzdová účetní a vedoucí účetní; - 8. - 10. platová třída (nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění novel - příloha 4). Termín pro podávání přihlášek: do 3. 11. 2016 Předpokládaný termín nástupu: dle dohody; nejbližší možný nástup - ihned Způsob podání přihlášek: - poštou či osobně u Okresního soudu v Jeseníku, Dukelská 2a/761, 790 01 Jeseník - elektronicky na e-mailovou adresu: kontakt Obsah přihlášky: - motivační dopis, - strukturovaný životopis, - kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání Další informace podá: - Ing. Miroslav Sucháček, ředitel správy Okresního soudu v Jeseníku, tel. kontakt, e-mail: kontakt Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. V Jeseníku dne 17.10. 2016 Mgr. Miroslava Vyhlídalová předsedkyně okresního soudu

Společnost

Okresní soud Jeseník

Lokalita pracoviště

Dukelská 761, 790 01 Jeseník 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 270 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Okresní soud Jeseník výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Okresní soud Jeseník o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému