Servisní poradce (přejímací technik)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAGNUM CAR,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení - servisní poradce (přejímací technik).

Požadavky: komunikativní, práce na PC, vzdělání v technickém oboru, obchodní duch, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zvládání více úkolů současně, jednání s klientem, organizační schopnosti zodpovědnost, slušnost. Nabízíme: práce v příjemném moderním prostředí, možnost rychlého kariérního růstu, bonusy dle výkonu. Kontaktní osoba: kontakt, tel.: kontakt

Společnost

MAGNUM CAR,a.s.

Lokalita pracoviště

Brněnská 444, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zprostředkovatel v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAGNUM CAR,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAGNUM CAR,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému