Personální referenti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GYMNÁZIUM NOVÉ BUTOVICE - JAROSLAVA HEYROVSKÉHO hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - personální referenti.

Místo výjkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Mezi školami č.p. 2475 Kontakt: Maturová Věra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, vypisuje výběrové řízení na kumulovanou pracovní pozici rozpočtář/ka - personalista/ka. Předpokládaný nástup 01.12.2016. Kvalifikační předpoklady - VŠ ekonomického zaměření, praxe vítána. Písemné nabídky (profesní životopis + kopie dokladů o vzdělání), případně reference zasílejte na adresu gymnázia do 15.11.2016 nebo elektronicky na email kontakt.

Společnost

GYMNÁZIUM NOVÉ BUTOVICE - JAROSLAVA HEYROVSKÉHO

Lokalita pracoviště

Mezi školami 2475, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 120 - 22 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GYMNÁZIUM NOVÉ BUTOVICE - JAROSLAVA HEYROVSKÉHO výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GYMNÁZIUM NOVÉ BUTOVICE - JAROSLAVA HEYROVSKÉHO o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému