Pomocný dělník při správě a údržbě budov a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - pomocný dělník při správě a údržbě budov a zařízení.

Náplň práce: pomoc při výměně čerpadel, čištění kalolisu a další pomocné práce. Pracovní doba: ranní/odpolední, PO - PÁ: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Kontakt: telefonicky (PO - PÁ: 8:00 - 16:00hod) osobně: ST: 6:00 - 7:00hod (zaměstnavatel upřednostňuje předchozí telefonický kontakt)

Společnost

OKIN GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

Palackého 639, 281 01 Velim (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému