Pomocný/á kuchař/ka pro rozvoz a výdej poledního menu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JIPR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocný/á kuchař/ka pro rozvoz a výdej poledního menu.

Pracovní doba 10.00 - 14.00 hod. Možnost i na DPP. Nástup dle dohody. Náplň práce: - rozvoz a výdej poledního menu Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B podmínkou (firemní automobil k dispozici) Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (pondělí - pátek v době 08.00 - 12.00 hod) na čísle kontakt- Ing. Markéta Mikešková - osobně (pondělí, středa, pátek v době 08.00 - 12.00 hod) na adrese výkonu práce - v recepci Místo výkonu práce: JIPR, s.r.o., Restaurace Na Jižní, Jižní čtvrť III č.p. 2657/11, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Společnost

JIPR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jižní čtvrť III 2657, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 5 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JIPR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JIPR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému