skladník/skladnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOBAX ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - skladník/skladnice.

Místo výkonu práce: Suchdolská č.p. 782, 252 62 Horoměřice kontakt: Klímová Ludmila, tel.: kontakt, e-mail: kontakt požadujeme: - spolehlivost - samostatnost - loajalitu - flexibilitu nabízíme: - práci v příjemném kolektivu - stravenky - sleva na nákup firemního zboží náplň práce: - příprava zboží k exepedici - úklid na pracovišti - příjem zboží - inventarizace

Společnost

MOBAX ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Suchdolská 782, 252 62 Horoměřice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOBAX ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOBAX ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému