dokumentátor/ka se znalostí AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Moravia Systems a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci evidence dat a archivů - dokumentátor/ka se znalostí aj.

Pracoviště: Hodonín. Budete mít zodpovědnost za příjem a kontrolu atestové dokumentace k nakoupenému nebo vyrobenému výrobku (obor strojírentví - průmyslové armatury, příslušentví a hutní materiál), za přesnou a úplnou archivaci dokumentace k výrobkům, za vychystání dokumentace dle podmínek smlouvy nebo RPP, za vychystávání požadované dokumentace k výrobku dle požadavků zákazníka, za předání dokumentace zákazníkovi, za reklamaci vadné, neúplné nebo nedodané dodavatelské dokumentace. Stravenky, sociální fond, příspěvek na penzijní připojištění aj. Kontakt na tel. kontaktPO-PÁ od 8:00 do 16:00 hod, na mail: kontakt

Společnost

Moravia Systems a.s.

Lokalita pracoviště

Plucárna 3560, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci evidence dat a archivů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Moravia Systems a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Moravia Systems a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému