Odpadový hospodář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NUTREND D.S., a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - odpadový hospodář.

Společnost NUTREND D.S., a.s. hledá zaměstnance na pozici Odpadový hospodář. Popis práce: - třídění a lisování vytříděného odpadu typu papír a plast - zajištění nakládky a odvozu vytříděného odpadu - zabezpečení výkupu a odvozu druhotných odpadových materiálů - palety, kov - zabezpečení úklidu v místech skladování odpadu - v případě potřeby výpomoc ve skladě Požadujeme: - spolehlivost a manuální zručnost - zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky - praktické zkušenosti - řidičský průkaz skupiny B - základní vzdělání Nabízíme: - zázemí silné dynamicky se rozvíjející společnosti - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - místo výkonu práce: Olomouc - nástupní mzda od 15.000,- Kč - příspěvek na stravu - nástup: 1. prosince 2016 Životopis zašlete POUZE na email: kontakt.

Společnost

NUTREND D.S., a.s.

Lokalita pracoviště

Olomouc 604, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NUTREND D.S., a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NUTREND D.S., a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému