PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost „Krásný věk“ hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - pracovník/-ice v sociálních službách.

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, práce v nepřetržitém provozu (noční provoz), nástup možný ihned - Požadujeme: kvalifikace dle § 116 ods. 5) zákona 108/2006 Sb., O sociálních službách (lze doplnit v průběhu); kladný vztah k seniorům; bezúhonnost; očkování proti hepatitidě B; základní znalost práce na PC; praxe v oboru vítána - Nabízíme: 4 týdny dovolené, příplatky za práci o víkendu a ve svátcích - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Antošová Lenka Mgr., tel.: kontakt(volat ve všední dny 8:00 - 17:00), e-mail: kontakt

Společnost

„Krásný věk“

Lokalita pracoviště

Kratonohy 1, 503 24 Kratonohy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti „Krásný věk“ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost „Krásný věk“ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému