Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník/pracovnice.

Bezpečnostní pracovník - místo výkonu práce Pardubice. Nabízíme práci ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu. Mzda od 11000 - 14000,-Kč/hod + motivační odměny, pro výkon služby. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Možnosti vyplácení mimořádných záloh. Aktivní a pestrá pracovní náplň, individuální úpravy směn. Požadujeme čistý výpis rejstříku trestů. Profesní kvalifikaci 68-008-E, pro výkon strážný služby. Pokud nemáte kvalifikaci, zajistíme. Volat po-pá od 8:00 do 16:00, poté na linku kontakt

Lokalita pracoviště

Poděbradská 295, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABAS IPS Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABAS IPS Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému