lahůdkář/-ka - výroba obložených baget

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BABUN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - lahůdkář/-ka - výroba obložených baget.

LAHŮDKÁŘ/-KA - VÝROBA OBLOŽENÝCH BAGET- Pracoviště Vokšice. Kontakt POUZE ELEKTRONICKY - e-mail: kontakt nebo poštou na adresu: Tomáš Myšík, Babun s.r.o. - výroba obložených baget, Nevratice 84, 508 01 Hořice v Podkrkonoší. Požadujeme manuální zručnost, nekonfliktní jednání. Náplní práce je výroba obložených baget a sendvičů.

Společnost

BABUN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Podhradí 1, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BABUN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BABUN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému