Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Orlická č.p. 2893/1, Ústí nad Labem. Přímá obslužná péče o klienty - seniory. Směny 11 hod. denní a noční, dle plánu směn. Požadováno: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, očkování proti žloutence typu B, odborná kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - minim. kurz pro pracovníky v sociálních službách, základní uživatelská znalost práce s PC. Plat dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - 5.platová třída + příplatky za práci v sobotu a neděli, svátek, v noci. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem (NETELEFONUJTE). Profesní životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: kontakt. Výběrové řízení je dvoukolové, v prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. Ve druhém kole budou vybraní uchazeči pozváni e-mailem k osobnímu pohovoru.

Společnost

Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Orlická 2893, 400 11 Ústí nad Labem 11, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému