Pracovníci ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "SCHWARZ s.r.o." hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení - pracovníci ostrahy.

Místo práce: Samcova č.p. 2125/3, Praha 1 tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: trestní bezúhonnost, sertifikát STRÁŽNŹ (68-008-E) výhodou, příjemné a reprezentativní vystupování, ochotu a vstřícnost ke klientům pracoviště, vhodné pro muže i ženy. Zasílejte životopisy na uvedený e-mail, hlásit se pouze telefonicky, nebo osobně na provozní kanceláři: SCHWARZ s.r.o., Mariánská 355, Příbram IV. Náplň práce: ostraha recepce, administrativa, pochůzky uvnitř objektu, ostraha EPS, základní obsluha PC.

Společnost

"SCHWARZ s.r.o."

Lokalita pracoviště

Samcova 2125, 110 00 Praha 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "SCHWARZ s.r.o." výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "SCHWARZ s.r.o." o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému