Prodavači / pokladní v prodejně hraček

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dráčik -DUVI cz hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - prodavači / pokladní v prodejně hraček.

Místo práce: Archeologická č.p. 2256/1, Praha 5 Své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt, do předmětu prosím uveďte "Praha / Lužiny / prodavač".Tel: kontakt. Přijmeme prodavače/čky do prodejny hraček v Praze - Lužinách. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci.

Společnost

Dráčik -DUVI cz

Lokalita pracoviště

Archeologická 2256, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dráčik -DUVI cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dráčik -DUVI cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému