Servisní technik - elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MDG Servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - servisní technik - elektromechanik.

Místo výkonu práce: MDG Servis s. r. o., Dělnická č.p. 3272, 407 47 Varnsdorf 1 + servisní práce po ČR a EU požadavky: vzdělání technického směru - obor elektro, praxe v oboru, znalost NJ nebo AJ vítána, znalost problematiky elektro kovoobráběcích strojů, vyhláška 50/1978 (elektromechanik), řidičský průkaz sk. B, řemeslná zručnost nabídka: perspektivní zaměstnání v zavedené firmě, samostatná a zajímavá práce v moderním prostředí, možnost odborného růstu a zyšování kvalifikace, vysoké finanční ohodnocení, nástupní mzda 15000 - 20000 Kč kontakt: zájemci zašlou živopis na adresu MDG Servis s. r. o., Dělnická č.p. 3272, 407 47 Varnsdorf 1 nebo na e-mail kontakt, kontakt bližší infromace poskytne paní Miloslava Janků na tel. kontaktnebo kontakt

Společnost

MDG Servis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 3272, 407 47 Varnsdorf 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MDG Servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MDG Servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému