HW design inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - hw design inženýr.

V případě zájmu posílejte CV na email: kontakt Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Požadujeme: - orientace v problematice návrhu elektronických zařízení, - znalost (analogových i digitálních současték, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů) - znalost software CADSOFT EAGLE - znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...) - znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...) - znalost programování mikrokontrolérů v C, C++ , PC aplikací výhodou - schopnost číst výkresy výhodou - orientace v problematice měření neelektrických veličin - schopnost naplánovat vývojový projekt - znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli Náplň práce: vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy tvorba měsíční a ročních vývojových plánů a jejich manažement spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům Komunikace s externími dodavateli NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti v oboru kvalitní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých benefitů firemní vzdělávání možnost osobního a profesního růstu perspektiva dlouhodobé spolupráce

Lokalita pracoviště

Nováčkova 418, 614 00 Brno 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Arkon Flow Systems, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému