Recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Allrisk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční.

Kontakt e-mailem nebo si domluvit schůzku telefonicky Co musíte znát, umět a mít? - velmi dobré komunikační a organizační schopnosti - příjemné a reprezentativní vystupování - aktivní přístup k řešení problémů - ukončené SŠ vzdělání - znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint) Co oceníme? - řidičský průkaz skupiny B - praxi na obdobné pozici Co bude Vaší náplní práce? - administrativní činnost - zajišťování chodu recepce a klientského centra - péče o klienty - evidence a třídění pošty, její distribuce na jednotlivá oddělení centrály Co od nás získáte? - zázemí perspektivní a silné české společnosti, která je na trhu již 13 let - práci v mladém a zkušeném kolektivu - místo výkonu práce v centru Brna (3 minuty od OC Vaňkovka) - vzdělávací kurzy, školení

Společnost

Allrisk a.s.

Lokalita pracoviště

Komárovská, 617 00 Brno 17, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Allrisk a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Allrisk a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému