Vedoucí recepce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OnePlus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - vedoucí recepce.

V případě zájmu zasílejte své životopisy včetně fotografie na-mail: kontakt. Do předmětu zadejte pracovní pozici - recepční. Osobní kontak výhradně po telefonické domluvě. Požadujeme: - znalost ekonomického systému POHODA (přezkoušní u pohovoru) - uživatelská znalost Microsoft Outlook, Excel, Word, Powerpoint Pracovní náplň: - zajištění chodu provozovny ONE+ - vyřizování telefonů, rezervací a objednávek - komunikace s klienty (vstřícnost, komunikativnost) - fakturace - ekonomický systém POHODA - vedení pokladny - evidence klientů Výhodou: - komunikativnost - zkušenost z podobného provozu

Společnost

OnePlus s.r.o.

Lokalita pracoviště

Purkyňova 3049, 612 00 Brno 12, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OnePlus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OnePlus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému