Manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMS finanční poradenství, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v jiných službách - manažer/ka.

Náplň práce: - tvorba vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici finančního konzultanta; příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízený tým spolupracovníků; plnění plánů, kvót a vize společnosti; podpora a konzultace složitých řešení s kolegy v týmu; kontrola kvality poradenství a dovedností konzultantů při schůzkách; měsíční reporty odrážející produkci týmu a navrhování nových a efektivnějších řešení; organizování odborných firemních presentací pro stávající i potencionální poradce Požadujeme: - cit pro manažersko - organizační práci; komunikativnost a cílevědomost, zvládání termínů a kvót společnosti; Nabízíme: - možnost vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování; příležitost budování vlastního ředitelství ve zvolené lokalitě; nadstandardní ocenění (plus bonusy a firemní benefity). Zájemci se mohou hlásit: - zasláním žádosti životopisu na e-mail: kontakt Pozn.: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru Místo výkonu práce: SMS finanční poradenství, a.s., Budovatelů 172/5, 75002 Přerov 2

Lokalita pracoviště

Budovatelů 172, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v jiných službách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 45 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMS finanční poradenství, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMS finanční poradenství, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému