pracovník pneuservisu - sezónní práce/brigáda

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Auto MERCIA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti dopravy - pracovník pneuservisu - sezónní práce/brigáda.

Místo výkonu práce: Chrudim - Dašická 1228 NÁPLŇ PRÁCE: smlouva bude upravena dle dispozic, může být prodloužena o cca 14 dnů, jde o fyzicky náročnou práci, proto požadujeme dobrou kondici. Očekáváme i přesčasy s ohledem na poptávku od zákazníků. POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (8-17 hod.) nebo na e-mailové adrese.

Společnost

Auto MERCIA a.s.

Lokalita pracoviště

Dašická 1228, 537 01 Chrudim 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí dopravy v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti dopravy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Auto MERCIA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Auto MERCIA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému