Vedoucí laboratoře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VODOHOSPODÁŘSKÉ INŽENÝRSKÉ SLUŽBY A. S. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve vodním hospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody) - vedoucí laboratoře.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Křížová č.p. 472/47 Kontakt:Hujerová Vladislava, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, motivační dopis + životopis pošlete na e-mail: kontakt Jedná se o vedení menšího kolektivu zaměstnanců akreditované laboratoře, zodpovědnost za včasné a správné provádění rozborů, plnění akreditačních kritérií, zabezpečování jakosti, jednání se zákazníky, vypracování protokolů a podkladů k fakturaci. Pravidelné pracoviště Praha. Podmínky přijetí: VŠCHT, 10 let praxe, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav, práce na PC Nabízíme: stravenky, 6 týdnů dovolené, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění

Lokalita pracoviště

Křížová 472, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 29 000 - 31 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VODOHOSPODÁŘSKÉ INŽENÝRSKÉ SLUŽBY A. S. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VODOHOSPODÁŘSKÉ INŽENÝRSKÉ SLUŽBY A. S. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému