Asistent/ka vedení společnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karned Tools s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - asistent/ka vedení společnosti.

{::::: D :::::} Strojírenská firma Karned Tools s.r.o., hledá loajální, ochotnou, spolehlivou, přesnou, a pracovitou osobu s dobrým přehledem a reprezentativním vystupováním. Místo výkonu práce: Krokova 767/6, Děčín 1 Náplň práce: * vedení diáře nadřízeného, organizování pracovních cest * příprava podkladů pro nadřízeného, tvorba reportů, statistik, prezentací, zápisů z porad * vyřizování obchodní korespondence, obsluha datové schránky + pochůzková činnost * péče o návštěvy, komunikace s obchodními partnery * zajišťování akcí společnosti a firemních akcí * vyhledávání a příprava žádostí k projektům v oblasti lidských zdrojů, investic, výzkumu a vývoje + správa projektů ve všech fázích * osoba zodpovědná nad dodržováním ISO norem Požadujeme: * předchozí praxe na dané pozici * zkušenostmi s projektovým řízením nebo s projekty z ÚP či EU - velkou výhodou * znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni * pokročilý uživatel PC (zejm. MS Office) * všeobecný přehled * reprezentativní vystupování * loajalita, ochota, spolehlivost, přesnost, pracovitost * ŘP sk. B Nabízíme: *podnikové stravování *příspěvek na penzijní pojištění *firemní vzdělávání *jazykové kurzy *firemní akce *Sick Days *sociální výpomoc zaměstnancům - bezúročné půjčky, roční odměny atd. Požadavkem je zaslání strukturovaného životopisu s aktuální fotografií na e-mail kontakt (nebo klasickou poštou).

Společnost

Karned Tools s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krokova 767, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karned Tools s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karned Tools s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému