Obsluha CNC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - obsluha cnc.

Požadované dovednosti" " vysoké pracovní nasazení " odbornost, technická zručnost " organizační schopnosti " schopnost řídit kolektiv " samostatné rozhodování, zodpovědnost " znalost řídícího systému Fanuc výhodou " komunikativní znalost AJ výhodou Náplň práce: " programování a obsluha CNC obráběcích automatů " měření součástí, kontrola přesnosti a kvality práce " dodržování technologických postupů, orientace v technické dokumentaci " řešení drobných oprav strojů " odpovědnost za svěřené stroje a zařízení " úzká spolupráce s nadřízeným pracovníkem " vedení kolektivu pracovníků Nabízíme: " práci ve stabilní společnosti s tradicí " zaměstnanecké benefity " příslušné mzdové ohodnocení " možnost osobního a profesního růstu V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení: Mgr. Klára Bergmanová Tel.: kontakt GSM: kontakt Email: kontakt

Společnost

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Trnkova 3060, 628 00 Brno 28, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému