Zámečník + lakýrník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DIKRT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - zámečník + lakýrník.

Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky kontakt-7 06:00-14:00 hodin - e-mailem: kontakt - osobně na adrese U Přádelny 66, 357 03 Svatava 06:30-14:00 hodin Kontaktní osoba: Ing. Weikert, Ing. Pospíšil Upřesňující informace: - Vyučen v oboru zámečník, popř. elektro, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, ochota pracovat na přesčasech. - Broušení dílů na pásové automatické brusce, manipulace s břemeny, drobná montáž, lakování výstražných pruhů na výrobky. Místo výkonu práce: U Přádelny 66, 357 03 Svatava Pracovní doba: 06:00-14:30 hodin

Společnost

DIKRT spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

U Přádelny 66, 357 03 Svatava, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Brusič kovů v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DIKRT spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DIKRT spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému